|  Łódź-Górna - ul. Broniewskiego 2 paw. 21 (tel. 42 651 02 02 tel. kom. 0 502 678 002)  |

logo

okna

OKNA 

DRZWI

PARAPETY 

 Dobre okna w dobrej cenie

Niezawodne i bezpieczne drzwi

 Funkcjonalne parapety ze stylem

Okna aluminiowe: co warto o nich wiedzieć?

Okna aluminiowe

Obecny rynek stolarki okiennej oferuje nam szeroki wachlarz możliwości w kwestii wyboru odpowiednich okien. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup wybranego modelu, sprawdźmy, czym dokładnie charakteryzują się okna, do produkcji których wykorzystuje się aluminium.

Czytaj więcej: Okna aluminiowe: co warto o nich wiedzieć?

Czy warto inwestować w okna drewniane?

Drzwi wejściowe

Budując lub remontując dom, szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na jakość stolarki okiennej, którą zamierzamy do niego zakupić. Jest to bardzo istotne, ponieważ wybranie odpowiednich okien, które będą spełniać nasze oczekiwania, ma bardzo duży wpływ na komfort oraz jakość ich użytkowania.

Czytaj więcej: Czy warto inwestować w okna drewniane? 

Drewniane czy metalowe? Przegląd materiałów na drzwi wewnętrzne

Drzwi wejściowe

Czym kierować się podczas wyboru drzwi wejściowych, aby nie tylko doskonale się prezentowały (wszak są jedną z najważniejszych wizytówek naszej posesji), ale także zapewniały najwyższy poziom bezpieczeństwa naszemu mieszkaniu? Oczywiście w trakcie zakupów najwięcej uwagi powinniśmy poświęcić wyborowi solidnych systemów zabezpieczeń, które sprawią, że nasze drzwi staną się przeszkodą trudną do sforsowania przez włamywaczy i innych intruzów.

Czytaj więcej: Drewniane czy metalowe? Przegląd materiałów na drzwi wewnętrzne 

Jak dobrać drzwi zewnętrzne do domu?

Drzwi zewnętrzne

Wybór drzwi wejściowych to jedna z tych decyzji, które spędzają sen z powiek osobom, które planują budowę albo remont domu. Nic dziwnego, w końcu dobór odpowiednich drzwi zewnętrznych nie jest sprawą łatwą, w końcu drzwi wejściowe to nie tylko wizytówka naszego domu, ale przede wszystkim jedno z najważniejszych zabezpieczeń. Jak zatem wybrać właściwe drzwi, aby dobrze się prezentowały, ale także były funkcjonalne oraz zapewniały wysoki poziom bezpieczeństwa?

Czytaj więcej: Jak dobrać drzwi zewnętrzne do domu? 

Wybieramy parapety wewnętrzne

Kiedy wymieniamy okna w pomieszczeniu, skupiamy się przede wszystkim na ich estetyce oraz parametrach. Te kwestie bardzo często pochłaniają nas do tego stopnia, że zapominamy o jednej bardzo istotnej rzeczy, a mianowicie o parapetach wewnętrznych, których dobór nierzadko traktujemy po „macoszemu”. A To błąd, ponieważ dobrze dobrany parapet może mieć znaczący wpływ na poprawę walorów estetycznych estetycznych pomieszczenia, w którym się znajdują. Jednak, aby mogły to zrobić, muszą być prawidłowo dobrane. Jak to zrobić? Podpowiedzi znajdziecie poniżej.

Czytaj więcej: Wybieramy parapety wewnętrzne