|  Łódź - Górna - ul. Broniewskiego 2 paw. 21 (tel. 42 651 02 02 tel. kom. 0 502 678 002)  |

logo

okna

OKNA 

DRZWI

PARAPETY 

 Dobre okna w dobrej cenie

Niezawodne i bezpieczne drzwi

 Funkcjonalne parapety ze stylem

Zasady konserwacji okien PCV

Okna PCV wykonywane są z termoplastycznego tworzywa sztucznego, które jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie rozpuszczalników. To jedno z najchętniej stosowanych rozwiązań w zakresie stolarki otworowej, cieszące się niesłabnącą popularnością wśród inwestorów. Okna PCV są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i poddają się działaniu czynników biologicznych, takich jak pleśnie, grzyby czy owady. Charakteryzują się wysokimi parametrami izolacyjności cieplno-akustycznej. Są niepalne, estetyczne i funkcjonalne, a dodatkowo pozwalają ograniczyć straty energetyczne.

Czytaj więcej: Zasady konserwacji okien PCV

Montaż drzwi zewnętrznych krok po kroku

Montaż drzwi zewnętrznych nie jest trudny, jednak powinien być wykonany ze szczególną starannością, ponieważ wszelkie uchybienia podczas prac mogą prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji, takich jak opadanie drwi czy powstawanie mostków cieplnych. Koszt napraw takich błędów może być znaczny, dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców, a jeżeli decydują się Państwo na samodzielny montaż, należy odpowiednio się do niego przygotować.

Czytaj więcej: Montaż drzwi zewnętrznych krok po kroku

Czy warto inwestować w okna drewniane?

Drzwi wejściowe

Budując lub remontując dom, szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na jakość stolarki okiennej, którą zamierzamy do niego zakupić. Jest to bardzo istotne, ponieważ wybranie odpowiednich okien, które będą spełniać nasze oczekiwania, ma bardzo duży wpływ na komfort oraz jakość ich użytkowania.

Czytaj więcej: Czy warto inwestować w okna drewniane? 

Okna aluminiowe: co warto o nich wiedzieć?

Okna aluminiowe

Obecny rynek stolarki okiennej oferuje nam szeroki wachlarz możliwości w kwestii wyboru odpowiednich okien. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup wybranego modelu, sprawdźmy, czym dokładnie charakteryzują się okna, do produkcji których wykorzystuje się aluminium.

Czytaj więcej: Okna aluminiowe: co warto o nich wiedzieć?

Jak dobrać drzwi zewnętrzne do domu?

Drzwi zewnętrzne

Wybór drzwi wejściowych to jedna z tych decyzji, które spędzają sen z powiek osobom, które planują budowę albo remont domu. Nic dziwnego, w końcu dobór odpowiednich drzwi zewnętrznych nie jest sprawą łatwą, w końcu drzwi wejściowe to nie tylko wizytówka naszego domu, ale przede wszystkim jedno z najważniejszych zabezpieczeń. Jak zatem wybrać właściwe drzwi, aby dobrze się prezentowały, ale także były funkcjonalne oraz zapewniały wysoki poziom bezpieczeństwa?

Czytaj więcej: Jak dobrać drzwi zewnętrzne do domu?