|  Łódź - Górna - ul. Broniewskiego 2 paw. 21 (tel. 42 651 02 02 tel. kom. 0 502 678 002)  |

logo

okna

OKNA 

DRZWI

PARAPETY 

 Dobre okna w dobrej cenie

Niezawodne i bezpieczne drzwi

 Funkcjonalne parapety ze stylem

Okna i drzwi z Łodzi – o firmie Kris

Nasza firma powstała w 2001 roku w Łodzi i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Nieustannie reagujemy na potrzeby naszych Klientów i zmieniający się rynek budowlany. Łódzkie przedsiębiorstwo tworzy zespół młodych i energicznych osób, które mają odpowiednie doświadczenie w zakresie oferowanych usług. Priorytetem naszej działalności jest zaufanie i zadowolenia Klienta. Wszystkie usługi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę pomiarowo-montażowo-serwisową, która gwarantuje profesjonalnie wykonanie pracy. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach. Oferujemy okna PCV i aluminiowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parapety z różnych materiałów, zasłony i rolety, a także ich montaż i demontaż oraz obróbkę produktów. Jedną z usług naszego serwisu jest również konserwacja okien PCV, która zagwarantuje ich dłuższą żywotność.

Serwis okien i drzwi oraz fachowe doradztwo

Fachowo zajmujemy się również wszelkiego rodzaju pracami serwisowymi, takimi jak: regulacja okien, przeróbka funkcji skrzydła, rekonstrukcja, wymiana szyb oraz usuwanie folii ochronnej. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie użytkowania i konserwacji okien PCV. Jeżeli szukasz dobrych okien w Łodzi, dobrze trafiłeś. Jest to bowiem zdecydowanie najprężniej rozwijająca się specjalizacja firmy Kris. W swojej ofercie staramy się zawrzeć najnowsze i sprawdzone technologie. Proponujemy między innymi ramkę SWISSSPACER, która gwarantuje oszczędność energii, ograniczenie kondensacji oraz wyróżnia się efektowną, matową powierzchnią. Jeśli szukasz zatem dobrych okien w Łodzi, na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Fachowo zamontujemy także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się estetycznych wykonaniem, trwałością i bezpieczeństwem. Oferujemy drzwi Erkado, Wikęd, Kr Center.

Okna i drzwi w wielu wzorach

Dobre okna czy drzwi zapewniają komfort tylko wówczas, gdy nad ich osadzeniem czuwają prawdziwi fachowcy. Takimi pracownikami niewątpliwie dysponuje nasza firma. Szeroki asortyment na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto przewidujemy też dla nich atrakcyjne gratisy. Dobre okna PCV, aluminiowe i drewniane to nasza specjalność, ale równie wysoki poziom prezentują drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oferowane w łódzkiej firmie. Wśród wzorników proponujemy między innymi okleiny, szprosy, ornamenty i okucia.

Nasza siedziba znajduje się w Łodzi, dzięki czemu łatwo do nas dotrzeć. Wszelkich informacji udzielamy również przez telefon bądź skrzynkę elektroniczną. Wysoką jakość naszych okien PCV, drzwi oraz wszystkich innych usług potwierdzają referencje, które są dostępne do wglądu dla każdego zainteresowanego Klienta. Jesteśmy doświadczonym, świetnie zorganizowanym zespołem. Dlatego prace, których się podejmujemy, są wykonywane terminowo i zgodnie z harmonogramem. Przed wykonaniem jakichkolwiek usług, dokonujemy dokładnych pomiarów i przedstawiamy Klientom najlepszą ofertę. To właśnie dlatego okna PCV z Łodzi cieszą się takim powodzeniem, a usługi naszej firmy są doceniane przez klientów. Firma Kris to gwarancja najwyższej jakości, trwałości i sumiennego wykonania każdej pracy.