|  Łódź - Górna - ul. Broniewskiego 2 paw. 21 (tel. 42 651 02 02 tel. kom. 0 502 678 002)  |

logo

okna

OKNA 

DRZWI

PARAPETY 

 Dobre okna w dobrej cenie

Niezawodne i bezpieczne drzwi

 Funkcjonalne parapety ze stylem

Drzwi zewnętrzne – Oferta sprzedaży i montażu

Wybór drzwi zewnętrznych do domu jest niezwykle istotnym zadaniem. Ten element konstrukcji budynku decyduje o bezpieczeństwie. Zależnie od lokalizacji oraz typu budynku można wybrać drzwi zewnętrzne tradycyjne, wzmocnione lub antywłamaniowe. Te ostatnie są szczególnie często wybierane do domów, w których właściciele prowadzą działalność lub przechowują wartościowe mienie. Poza wyborem typu konstrukcji i wzoru ważna jest również precyzyjna regulacja drzwi wejściowych. Dzięki niej będą się zamykać bez problemu i zachowają szczelność.

Bezpieczne i trwałe drzwi do domu

Drzwi zewnętrzne, które oferujemy, są wytwarzane przez firmy Wikęd i Kr center. Tak jak w przypadku drzwi wewnętrznych obaj producenci zostali zweryfikowani pod względem jakości technicznej wyrobu, elastyczności i komunikatywności. Dlatego oferta, którą przedstawiamy, jest niezawodna. Proponujemy drzwi zewnętrzne stalowe z bolcami antywyważeniowymi, bezpiecznymi zamkami oraz o wysokim współczynniku izolacyjności termicznej.

W asortymencie znajduje się również bogaty wybór drzwi wewnętrznych oraz okien i parapetów. Naszą specjalnością jest też montaż, regulacja drzwi wejściowych oraz naprawa drzwi aluminiowych czy z PCV, a także ich konserwacja.

Zobacz więcej
drzwi zewnętrzne łódź drzwi zewnetrzne lodz tanie drzwi zewnetrzne lodz