|  Łódź - Górna - ul. Broniewskiego 2 paw. 21 (tel. 42 651 02 02 tel. kom. 0 502 678 002)  |

logo

okna

OKNA 

DRZWI

PARAPETY 

 Dobre okna w dobrej cenie

Niezawodne i bezpieczne drzwi

 Funkcjonalne parapety ze stylem

Drzwi wewnętrzne – Oferta sprzedaży i montażu

Drzwi wewnętrzne przede wszystkim zapewniają intymność poszczególnym pomieszczeniom w mieszkaniu. Umożliwiają zamknięcie pokoi czy odgrodzenie kuchni czy łazienki, ograniczając tym samym rozchodzenie się intensywnych zapachów. Drzwi wewnętrzne są też ważnym elementem wystroju. Odpowiednio dobrane, dekorują, podkreślają styl wnętrza lub też dyskretnie wtapiają się w otoczenie. Wzornictwo drzwi wewnętrznych jest bardzo różnorodne. Mogą być one wyposażane w przeszklenia i ażurowe wycięcia, a także zdobione różnymi okleinami. Nie jest bowiem od nich wymagana wyjątkowo mocna konstrukcja ani odporność na warunki środowiskowe. Również montaż drzwi wewnętrznych jest prostszy i nie wymaga stosowania zabezpieczeń antywłamaniowych.

Montaż drzwi wewnętrznych renomowanych producentów

Drzwi wewnętrzne z oferty firmy Kris pochodzą od renomowanych producentów, takich jak: Stolbud Włoszczowa, Erkado, Intenso, Voster oraz Kr center. Wszyscy oferują drzwi w szerokim przedziale cenowym. Ich wyroby wyróżniają się niezawodną konstrukcją dopracowaną w każdym detalu.

Oferujemy również drzwi zewnętrzne znanych marek, dostępne w naszym salonie w wielu wzorach i kolorach. Klientom zapewniamy usługi naszego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, takie jak: montaż drzwi, regulacja oraz konserwacja.

Zobacz więcej